Projekt i montaż instalacji odpylania

Kompleksowe

usługi inżynierskie

CLEANAir Kompleksowe Usługi Inżynierskie.
Od projektu do realizacji inwestycji "pod klucz".

CLEANAir INTEGRATOR SYSTEMÓW. ZAUFAJ SPECJALISTOM W DZIEDZINIE ODPYLANIA TECHNOLOGICZNEGO I OCHRONY ŚRODOWISKA!

SPEKTRUM USŁUG OFEROWANYCH PRZEZ BART

KOMPLEKSOWA REALIZACJA INWESTYCJI W FORMULE "ZAPROJEKTUJ I WYBUDUJ".PROJEKTOWANIE INSTALACJI PRZEMYSŁOWYCH, DOBÓR TECHNOLOGII I URZĄDZEŃ.PRODUKCJA URZĄDZEŃ FILTROWENTYLACYJNYCH, REALIZACJA INDYWIDUALNYCH ZAMÓWIEŃ POD POTRZEBY KLIENTA.

MONTAŻ, ROZRUCH INSTALACJI, ODBIORY, KOMPLETACJA DOSTAW NA MIEJSCE INWESTYCJI.


SERWIS GWARANCYJNY I POGWARANCYJNY, DORADZTWO TECHNOLOGICZNE.


Realizacja instalacji przemysłowych
w formule "Zaprojektuj i Wybuduj"

Bart Sp. z o. o. od kilkunastu lat z sukcesami realizuje obsługę inwestycji przemysłowych “pod klucz”, oferując usługi na najwyższym poziomie.

Kompleksowy zakres usług inżynierskich obejmuje: projektowanie wraz z doborem technologii i urządzeń, kompletację dostaw na miejsce budowy, oraz montaż instalacji przemysłowych, ich uruchomienie i walidację.

Wraz z kompleksowym wykonawstwem oferuje serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w zakresie montowanych instalacji, doradza i szkoli w zakresie utrzymania ruchu instalacji i urządzeń filtrowentylacyjnych.

Firma specjalizuje się w szczególności w usługach budowlanych w formule “Projektuj i Buduj” kompleksowych instalacji odpylania i wentylacji dla zakładów przemysłowych wraz z towarzyszącymi instalacjami sanitarnymi i automatyki przemysłowej, systemach HVAC.

Projektowanie i Engineering. Profesjonalne Biura Projektowe.

Doświadczeni projektanci i konstruktorzy w rozwiązaniach z dziedziny odpylania i wentylacji. Kompleksowe projekty budowlane i wykonawcze.

Inwestując w rozwój i rozbudowę działu projektowego, nasza firma jest dzisiaj jedną z najprężniej działających firm w Polsce w branży instalacji przemysłowych.
Projektanci posiadający wiedzę i wieloletnie doświadczenie podejmują najtrudniejsze wyzwania i znajdują najlepsze rozwiązania techniczne oraz ekonomiczne. Opracowujemy koncepcje i projekty w oparciu o wymogi techniczne, indywidualne potrzeby i parametry, tym samym gwarantując optymalny dobór urządzeń i komponentów. 

Dobór Technologii. Dobór i konstruowanie urządzeń filtrowentylacyjnych i Automatyki Przemysłowej.

Bart jest konstruktorem urządzeń filtracyjnych i elementów automatyki przemysłowej, dystrybutorem cenionych urządzeń filtracyjnych światowych marek , wyłącznym przedstawicielem na Polskę odkurzaczy przemysłowych i systemów centralnego odkurzania oraz ramion wyciągowych renomowanych firm europejskich, jak i systemów zabudowy stanowisk spawalniczych.
BART Sp. z o. o. oferuje rozwiązania technologiczne i urządzenia własnego projektu, w tym urządzenia filtracyjne z wkładami workowymi BART BFC i urządzenia filtracyjne BART CFC z wkładami nabojowymi, do oczyszczania powietrza z suchych zanieczyszczeń pyłowych w przemysłowych instalacjach odpylania i odkurzania, w wykonaniu standardowym oraz dostosowane do separacji mieszanin pyłowych tworzących atmosferę wybuchową.

Montaż, Rozruch i Regulacja

BART Sp. z o.o. od kilkunastu lat wspiera polski przemysł projektując, dobierając adekwatne technologie i instalując systemy ochrony powietrza.

Montaż instalacji jest ważną częścią oferowanych usług. Faza rozruchu nowej instalacji jest bardzo istotna, wymaga regulacji dla osiągnięcia wymaganych parametrów.

Obok realizacji nowych instalacji odpylania technologicznego, wentylacji procesowej, centralnego odkurzania, pomieszczeń czystych czy instalacji z zakresu szeroko pojętego HVAC, firma BART wykonuje także modernizacje, rozbudowy, dostosowanie instalacji do nowych wymogów prawnych, czy też przeglądy i walidacje instalacji.

Serwis Gwarancyjny i Pogwarancyjny, Doradztwo i Szkolenia

Aby utrzymać ciągłość pracy linii produkcyjnej, właściwe parametry instalacji odpylania i zdrowe środowisko pracy ważne jest dbanie o dobrą kondycję poszczególnych urządzeń i elementów, a więc serwisowanie urządzeń oraz wykonywanie regularnych przeglądów instalacji.
Okresowe przeglądy elementów instalacji są podstawą sprawnie działającej w przedsiębiorstwie produkcyjnym sekcji utrzymania ruchu, natomiast są one koniecznością w przypadku udzielenia wydłużonych gwarancji przez wykonawcę instalacji. Instalacja musi pracować w zakresie parametrów dla jakich została zaprojektowana, być kontrolowana i konserwowana zgodnie instrukcjami obsługi i konserwacji. Okres gwarancji uzależniony jest od prawidłowo przeprowadzonych pras serwisowych i konserwacyjnych. Oferuje je w ramach kompleksowej obsługi sam wykonawca, lub też zaakceptowana przez niego inna firma serwisowa.

CLEANAir Technologie i Rozwiązania dla czystego powietrza

ROZWIĄZANIA DLA BRANŻY FARMACEUTYCZNEJ, SPOŻYWCZEJ, BIOTECHNOLOGICZNEJ, ELEKTRONICZNEJ, LABORATORYJNEJ.

CLEANAir Odpylanie Procesowe i Instalacje ATEX

CLEANAir Wentylacja przemysłowa
i inne instalacje HVAC

CLEANAir Systemy Centralnego Odkurzania i Systemy Transportu Pyłu

CLEANAir Systemy ochrony środowiska, Eliminacja i Oczyszczanie Gazów i LZO

CLEANROOM Instalacje dla pomieszczeń czystych

CLEANAir
AKPiA
i Instalacje peryferyjne

KONTAKT

Poznaj nasze rozwiązania i ich skuteczność,
zaproś na wizję lokalną naszego specjalistę

Masz pytanie, zadzwoń, napisz!

bart@bart-vent.pl

+48 600 471 203