odpylanie przemysłowe

O Grupie BART

Profesjonaliści odpylania
i wentylacji przemysłowej


BART Sp. z o.o. Systemy odpylania i wentylacji przemysłowej

INTEGRATOR INSTALACJI PRZEMYSŁOWYCH : instalacje HVAC, instalacje ATEX

Bart Sp. z o. o.  specjalizuje się w instalacjach sanitarnych, w szczególności w systemach odpylania i wentylacji przemysłowej.

USŁUGI INŻYNIERSKIE NA RYNKU INSTALACJI SANITARNYCH (ODPYLANIE I HVAC)

 • Projektowanie instalacji i całych inwestycji związanych z technologiami CLEANAir Engineering
 • Kompleksowa obsługa inwestycji od projektu do uruchomienia
 • Doradztwo przy wyborze technologii, zaopatrzenie, kompletacja dostaw
 • Montaż instalacji
 • Rozruchy i regulacje, walidacje i pomiary,
 • Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

ROZWIĄZANIA I PRODUKTY:
TECHNOLOGIE I SYSTEMY OCHRONY ŚRODOWISKA, CZYSTEGO POWIETRZA I ERGONOMICZNEGO STANOWISKA PRACY

 • HVAC: Wentylacja przemysłowa procesowa, instalacje ciepła i chłodu technologicznego, wentylacja / klimatyzacja precyzyjna dla cleanroom
 • Odpylanie i centralne odkurzanie / odciągi technologiczne
 • Ekstrakcja gazów i eliminacja LZO
 • AKPiA i instalacje towarzyszące / peryferyjne

PRAKTYCZNE DOŚWIADCZENIE WE WSPÓŁPRACY Z KLIENTAMI NA ZASADACH:

 • EPC: projektowanie, kompletacja dostaw, realizacja „pod klucz”
 • GRI: Generalna realizacja inwestycji – Management Contracting
 • GW: Generalne wykonawstwo
 • EPCM: projektowanie, kompletacja dostaw, zarządzanie budową wspierając inwestora
 • IZ: Project Management / Inwestorstwo zastępcze
 • CM: Zarządzanie budową
 • NI: Nadzór inwestorski
instalacje ATEX

KOMPLEKSOWOŚĆ OBSŁUGI INWESTYCJI

 • Własne biura projektowe w 4 miastach Polski
 • Własne ekipy montażowe
 • Firma córka oferująca usługi serwisowe dla instalacji odpylania i instalacji HVAC
 • Firma współpracująca specjalizująca się w automatyce przemysłowej i AKPiA
 • Zespół doświadczonych inżynierów: projektantów, project managerów, inżynierów budowy.

DOŚWIADCZENIE POPARTE REFERENCJAMI

 • Doświadczenie w projektach międzynarodowych
 • Współpraca z najlepszymi dostawcami – liderami rynku
 • Portfolio zadowolonych klientów – liderów swoich branży
 • Portfolio wykonanych projektów w wielu branżach przemysłu

Bart Sp. z o.o. w liczbach

INTEGRATOR SYSTEMÓW DLA CZYSTEGO POWIETRZA I BEZPIECZEŃSTWA INSTALACJI

4

Lokalizacje w Polsce: siedziba główna + 3 biura techniczno-handlowe. Firmy współpracujące: INSTAL-FILTER S.A., BART SERWIS Sp. z o.o. i JSB AUTOMATION Sp. z o.o..

15

Lata doświadczenia na rynku HVAC, w tym 15 lat w formule „Projektuj i Buduj”

4000

Zrealizowanych przedsięwzięć: generalnego wykonawstwa, instalacji przemysłowych, projektów, projektów wykonawczych i prac serwisowych

150000

Roczna wydajność instalacji odpylania zrealizowanych w  m3/h

1000

Liczba aktywnych przemysłowych Klientów, w tym wielu lojalnych o ponad 5-letnim stażu współpracy

Firmy w grupie BART

Bart Sp. z o. o. funkcjonuje na rynku inwestycji przemysłowych, oferuje obsługę w formule „projektuj i buduj”, specjalizując się w instalacjach odpylania procesowego, instalacjach sanitarnych. Jej działania wspierają firmy współpracujące:

 • INSTAL-FILTER S.A. – spółka produkcyjna i usługowa, która specjalizuje się w technologiach filtracji i neutralizacji gazów przemysłowych, odsiarczania i odazotowania spalin kotłowych,
 • BART Serwis Sp. z o.o. – wydzielona ze struktur głównej działalności i powołana do świadczenia usług serwisowych  związanych z układami odpylania i wentylacji przemysłowej oraz
 • JSB Automation Sp. z o.o. – z bogatym doświadczeniem w automatycznej regulacji systemów HVAC i systemach zarządzania budynkiem (BMS).
serwis instalacji odpylania
Automatyka hvac

BART 
Sp. z o.o.

INSTAL-FILTER
S.A.

BART Serwis
Sp. z o.o.

JSB Automation
Sp. z o.o.

www.bart-vent.pl

www.instalfilter.pl

www.bart-vent.pl

www.jsbautomation.pl

Misja i wizja

Misją firmy Bart Sp. z o. o. jest świadczenie najwyższej jakości usług inżynierskich w dziedzinie zapewnienia bezpieczeństwa procesów produkcyjnych oraz czystej produkcji. Uskutecznia to  poprzez wdrażanie u Klientów  oferowanych technologii czystego powietrza CLEANAIR ENGINEERING i CLEANROOM ENGINEERING opracowywanych przez specjalistów firmy.

Od początku działalności firmy kładziemy największy nacisk na satysfakcję Klienta.

Analizujemy, projektujemy i dostarczamy naszym Klientom rozwiązania najlepiej dostosowane do ich potrzeb w oparciu o najnowsze technologie z uwzględnieniem czynnika ekonomicznego. Wraz z postępem technologicznym oraz ciągle rosnącymi oczekiwaniami naszych Klientów, postępuje również rozwój naszej firmy, dzięki czemu świadczone usługi są zawsze na najwyższym poziomie.

Kluczową wartością firmy Bart Sp. z o.o. są ludzie którzy ją tworzą i dla których podstawowymi wartościami są:

Wiedza, doświadczenie praktyczne i ciągłe doskonalenie połączone z kreatywnością, innowacyjnym podejściem do rozwiązywania problemów naszych Klientów

Odpowiedzialność i uczciwość w stosunku do współpracowników jak i Klientów w celu osiągnięcia założonych celów

Otwartość i pełne zaangażowanie w pracę, chęć ciągłego rozwoju zawodowego, który zapewnia jeszcze wyższy standard obsługi

Filozofia działania

Wiemy, że obszary działalności oraz potrzeby naszych Klientów są bardzo różne, dlatego staramy się najlepiej je poznać, by móc znaleźć najlepsze rozwiązania techniczne oparte o najnowocześniejsze urządzenia i idee inżynierskie, a przy tym dostosowane do ekonomicznych możliwości naszych Klientów. By było to możliwe, zgodnie z polityką rozwoju naszej firmy inwestujemy w wiedzę i rozwój naszych pracowników, korzystamy z najlepszych i sprawdzonych dostawców, którym stawiamy wysokie wymagania. Dzięki takiemu podejściu nie boimy się trudnych tematów, jednocześnie zwiększamy potencjał i wartość naszej firmy oferując tylko nowoczesne i innowacyjne rozwiązania.

Posiadane doświadczenie, wiedza i wysoko wykwalifikowana kadra pozwala nam i naszym Klientom z powodzeniem realizować cele biznesowe.

Odpylanie i wentylacja przemysłowa - w trosce o czyste powietrze

OCHRONA ŚRODOWISKA. EKOLOGIA. SPOŁECZNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ BIZNESU

Bart Sp. z o. o.  specjalizuje się w odpylaniu i wentylacji przemysłowej. Oferuje rozwiązania wspierające ochronę środowiska i tworzenie czystego, a przez to zdrowego i przyjaznego mikroklimatu w miejscu pracy. Służą temu opracowane własne technologie i technologie cenionych europejskich i światowych Partnerów.

W trosce o przyszłość naszej planety firma wspiera inicjatywy związane z czystym powietrzem, zdrowiem pracowników i pomocą dla dzieci.

Podejmujemy się realizacji  projektów społecznej odpowiedzialności biznesu – CSR – wpływających na tworzenie świadomości pracowników, ich rodzin i  naszych Klientów o potrzebie osobistego wkładu do programów związanych z czystym powietrzem i ekologią.

Historia firmy BART Sp. z o. o.

DROGA DO OSIĄGNIĘCIA WIODĄCEJ RYNKOWEJ POZYCJI

BART: Od projektu do kompleksowej realizacji

REALIZACJA INWESTYCJI W FORMULE "PROJEKTUJ I BUDUJ"


CLEANAir Engineering Kompleksowe Usługi Inżynierskie dla Czystego Powietrza

ZAUFAJ NASZEMU DOŚWIADCZENIU W GENERALNYM WYKONAWSTWIE INWESTYCJI PRZEMYSŁOWYCH.

BART Serwis Sp. z o.o.

BART Sp. z o.o. od ponad 16 lat wspiera polski przemysł projektując, dobierając adekwatne technologie i instalując systemy ochrony powietrza. Obok realizacji nowych instalacji odpylania technologicznego, wentylacji procesowej, centralnego odkurzania, pomieszczeń czystych czy instalacji z zakresu szeroko pojętego HVAC, wykonuje także modernizacje, rozbudowy, dostosowanie instalacji do nowych wymogów prawnych, czy też przeglądy i walidacje instalacji.

Aby utrzymać ciągłość pracy linii produkcyjnej, właściwe parametry instalacji odpylania i zdrowe środowisko pracy ważne jest dbanie o dobrą kondycję poszczególnych urządzeń i elementów, a więc serwisowanie urządzeń oraz wykonywanie regularnych przeglądów instalacji.

Okresowe przeglądy elementów instalacji są podstawą sprawnie działającej w przedsiębiorstwie produkcyjnym sekcji utrzymania ruchu, natomiast są one koniecznością w przypadku udzielenia wydłużonych gwarancji przez wykonawcę instalacji. Instalacja musi pracować w zakresie parametrów dla jakich została zaprojektowana, być kontrolowana i konserwowana zgodnie instrukcjami obsługi i konserwacji. Okres gwarancji uzależniony jest od prawidłowo przeprowadzonych pras serwisowych i konserwacyjnych. Oferuje je w ramach kompleksowej obsługi sam wykonawca, lub też zaakceptowana przez niego inna firma serwisowa.

Kompleksowe wykonawstwo instalacji odpylania przemysłowego

Podstawową ideą naszych działań jest uzyskanie najwyższego standardu oferowanych usług i wykonywanych robót spełniających oczekiwania naszych Klientów, którzy są zawsze traktowani indywidualnie. Wiedza i doświadczenie naszych projektantów oraz inżynierów, wykwalifikowany zespół montażystów, a także szeroki wachlarz najwyższej klasy urządzeń – pozwalają na spełnienie naszych celów przy kompleksowym rozwiązywaniu problemów z jakimi zwracają się do nas Klienci.

Wentylacja precyzyjna, odciągi technologiczne i odkurzanie, zabudowa higieniczna clean room

Specjalizujemy się od wielu lat w instalacjach przemysłowych związanych z filtrowentylacją. 

W gronie naszych Klientów znajdują się między innymi zakłady przemysłu drzewnego, lotniczego, gumowego, farmaceutycznego, spożywczego. Jesteśmy obecni w aplikacjach spawalniczych, szlifierskich, filtracji mgły olejowej, filtracji pyłów węglowych, tworzyw sztucznych oraz biomasy.

BART: Od przemysłu ciężkiego po laboratoria medyczne

Realizujemy projekty w szerokim zakresie i mamy doświadczenie w wielu branżach przemysłu. Prezentacja największej w Polsce instalacji odpylania galerii nawęglania.

Ostatnie CLEANAir Realizacje i Aktualności Bart Sp. z o.o.

REFERENCJE, WYDARZENIA, PUBLIKACJE, TARGI. Zainspiruj się, odwiedź nas na targach, spotkaj się z nami, dowiedz się więcej o naszych realizacjach i inicjatywach!​​

Bart i Iinstal Filter lacza sily
Grupa Bart

BART NEWS: Spółki Bart i Instal-Filter łączą siły!

BART Sp. z o.o. objęła większościowy (60,1%) pakiet akcji spółki INSTAL-FILTER S.A. Celem transakcji, w efekcie której powstaje podmiot o łącznych obrotach rocznych przekraczających 150 mln PLN, jest konsolidacja branży instalacji przemysłowego oczyszczania powietrza.

Czytaj dalej

Nasi Klienci i ich Opinie

Zaufali nam

Ostatnie opinie Klientów

"Firma BART ma bardzo duże doświadczenie jeżeli chodzi o wentylację oraz odpylanie procesów produkcyjnych. Nadzór doświadczonych osób z zespołu nad nowymi i mniej wprawionymi pracownikami ułatwia rozwiązywanie wszelkich problemów".
"...ogółem polecam współpracę - bardzo dobry dział projektowy, rozwiązywanie problemów na wysokim poziomie i wsparcie klienta".

Polityka jakości Bart Sp. z o.o.

NADRZĘDNYM CELEM FIRMY BART SP. Z O. O. JEST PROJEKTOWANIE I WYKONAWSTWO NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI INSTALACJI.

Nadrzędnym celem firmy BART Sp. z o. o. jest projektowanie i wykonawstwo najwyższej jakości instalacji wentylacyjnych, chłodniczych oraz filtrowentylacyjnych dla budownictwa przemysłowego realizowanych w oparciu o najnowszą technikę przy uwzględnieniu wymagań naszych Klientów. Oznaką spełnienia tych oczekiwań jest satysfakcja Klienta. Dlatego właśnie, w trosce o naszych Klientów, wciąż ulepszamy jakość naszych usług tak, by spełniały one światowe standardy oraz dostosowujemy swoje usługi do nieustannie zmieniających się potrzeb klientów.

Naszą uwagę koncentrujemy głównie na jakości, estetyce i trwałości naszych produktów. Dokładamy wszelkich starań, by nasze produkty spełniały Państwa oczekiwania. Nasza Firma uważa jakość swoich usług za główny filar działalności i z tą myślą, Zarząd firmy BART Sp. z o. o. ustanowił „Politykę jakości” dzięki której Klienci mają pewność, że dostają usługę najwyższej jakości.

Jako główne kryterium potwierdzenia jakości uznajemy satysfakcje i zadowolenie naszych Klientów. Oczekiwania oraz wymagania Klientów wyznaczają kierunek naszego działania, a każda wykonana usługa powinna zadowalać obecnego Klienta i stanowić najlepszą rekomendację dla przyszłego odbiorcy. 

KONTAKT

Poznaj nasze rozwiązania i ich skuteczność, zaproś na wizję lokalną naszego specjalistę

Masz pytanie, zadzwoń, napisz !